Komisyonlar

AKADEMİK YÜKSELTME, ATAMA VE DEĞERLENDİRME KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Orhan ŞİMŞEK

Başkan

11.04.2022

Doç. Dr. Uğur UZUN

Üye

11.04.2022

Doç. Dr. Esin Hamdi DİNÇER

Üye

11.04.2022

Dr. Öğr. Üyesi Özgür DOĞAN

Yedek Üye

11.04.2022

AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Orhan ŞİMŞEK

Başkan

11.04.2022

Doç. Dr. Uğur UZUN

Üye

11.04.2022

Doç. Dr. Esin Hamdi DİNÇER

Üye

11.04.2022

Dr. Öğr. Üyesi Özgür DOĞAN

Yedek Üye

11.04.2022

FAKÜLTE STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Fikret SÖZBİLİR

Başkan

09.01.2023

Doç. Dr. Münevver KATKAT ÖZÇELİK

Üye

09.01.2023

Doç. Dr. Mustafa UYSAL

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Özgür DOĞAN

Üye

09.01.2023

Arş. Gör. Zafer ADALI

Üye

09.01.2023

Arş. Gör. Ahmet Şafak EŞMELER

Üye

09.01.2023

Fakülte Sekreteri Turgut USTABAŞ

Üye

09.01.2023

 

FAKÜLTE KALİTE KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Fikret SÖZBİLİR

Üye

09.01.2023

Doç. Dr. Murat BERBEROĞLU

Üye

09.01.2023

Doç. Dr. Orhan ŞİMŞEK

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Zeynep ÖZTÜRK

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Ayhan BİLGİN

Üye

09.01.2023

 

BİRİM AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

İktisat Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Prof. Dr. Mehmet NAR

Başkan

09.01.2023

Doç. Dr. Orhan ŞİMŞEK

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Sinem Gözde BEŞBALLI

Üye

04.01.2024

İşletme Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Prof. Dr. Uğur SİVRİ

Başkan

04.01.2024

Doç. Dr. Fikret SÖZBİLİR

Üye

09.01.2023

Doç. Dr. Uğur UZUN

Üye

09.01.2023

SBKY Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Esin Hamdi DİNÇER

Başkan

04.01.2024

Doç. Dr. Emek YILDIRIM ŞAHİN

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Erol ŞİMŞEK

Üye

04.01.2024

 

BURS VE YARDIM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Özgür DOĞAN

Başkan

09.01.2023

Prof. Dr. Mehmet NAR

İktisat Bölüm Başkanı

09.01.2023

Doç. Dr. Murat BERBEROĞLU

Dekan Yardımcısı

09.01.2023

Doç. Dr. Esin Hamdi DİNÇER

SBKY Bölüm Başkanı

09.01.2023

 

SINAV VE DERS PROGRAMI HAZIRLAMA KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Erol ŞİMŞEK

Başkan

01.12.2023

Arş. Gör. Dr. Tülay DEMİR

  01.12.2023

Arş. Gör. Dr. Bulut DOĞAN

 

01.12.2023

Arş. Gör. Dr. Ahmet Akif KARADAMAR

 

01.12.2023

Arş. Gör. Mert ŞAKI

 

01.12.2023

Arş. Gör. Zafer ADALI

 

01.12.2023

Arş. Gör. Serra Senem KOZAN BEŞİROĞLU

 

01.12.2023

Arş. Gör. Ahmet ŞAFAK EŞMELER

 

01.12.2023

Arş. Gör. Muhammet Sait PINARBAŞI

 

01.12.2023

Öğr. Gör. Fatma NALBANT

 

01.12.2023

 

MUAFİYET GEÇİŞ VE UYUM (İNTİBAK) KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Murat BERBEROĞLU

Başkan

09.01.2023

Prof. Dr. Mehmet NAR

İktisat Bölüm Başkanı

09.01.2023

Doç. Dr. Esin Hamdi DİNÇER

SBKY Bölüm Başkanı

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Olgun CABRİ

İşletme Bölüm Bşk. Yrd.

09.01.2023

Arş. Gör. Zafer ADALI

 

09.01.2023

Arş. Gör. Serra Senem KOZAN BEŞİROĞLU

 

09.01.2023

Arş. Gör. Dr. Tülay DEMİR

 

09.01.2023

 

BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİYONU (BEK)

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet OKAN

Fakülte Koordinatörü

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ÖZTÜRK KÜÇÜK

 

09.01.2023

Arş. Gör. Ahmet Şafak EŞMELER

 

09.01.2023

Arş. Gör. Dr. Yusuf YALÇINKAYA

 

09.01.2023

 

STAJ EĞİTİM VE UYGULAMA KOMİSYONU

İktisat Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Prof. Dr. Mehmet NAR

Başkan

09.01.2023

Doç. Dr. Orhan ŞİMŞEK

Üye

09.01.2023

 

 

 

İşletme Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Murat BERBEROĞLU

Başkan

09.01.2023

Doç. Dr. Uğur UZUN

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Olgun CABRİ

Üye

09.01.2023

SBKY Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Esin Hamdi DİNÇER

Başkan

09.01.2023

Doç. Dr. Emek YILDIRIM ŞAHİN

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Erol ŞİMŞEK

Üye

09.01.2023

 

MEZUNİYET KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Orhan ŞİMŞEK

Başkan

09.01.2023

Prof. Dr. Mehmet NAR

İktisat Bölüm Başkanı

09.01.2023

Doç. Dr. Esin Hamdi DİNÇER

SBKY Bölüm Başkanı

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Olgun CABRİ

İşletme Bölüm Bşk. Yrd.

09.01.2023

 

SATIN ALMA KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Serkan AKÇAY

Başkan

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Olgun CABRİ

Üye

09.01.2023

 

 

 

Sürekli İşçi Banu FİTOZ

Üye

09.01.2023

 

TAŞINIR SAYIM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

 

Başlama Tarihi

Fakülte Sekreteri Turgut USTABAŞ

 

09.01.2023

Şef Cüneyt Cem ALTINKAYA

 

09.01.2023

Kütüphaneci Cahit ÇİFÇİ

 

09.01.2023

 

MUAYENE VE KABUL KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Erol ŞİMŞEK

Başkan

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Olgun CABRİ

Üye

09.01.2023

Kütüphaneci Cahit ÇİFÇİ

Üye

09.01.2023

 

SOSYAL VE SPORTİF FAALİYETLER KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Prof. Dr. Uğur SİVRİ

Başkan

09.01.2023

Doç. Dr. Nevin AYDIN

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Erol ŞİMŞEK

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Sinem Gözde BEŞBALLI 

Üye

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Derya Deviner ERGUVAN

Üye

09.01.2023

Doç. Dr. Ahmet AYTEKİN

 

09.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ÖZTÜRK KÜÇÜK

 

09.01.2023

Arş. Gör. Dr. M. Kürşad DURSUN

 

09.01.2023

Arş. Gör. Dr. Gamze KÜÇÜKOBA DOĞAN

 

09.01.2023

Arş. Gör. Zafer ADALI

 

09.01.2023

Arş. Gör. Tülay DEMİR

 

09.01.2023

Arş. Gör. M. Sait PINARBAŞI

 

09.01.2023

 

BİRİM EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Orhan ŞİMŞEK

Başkan

24.11.2023

Doç. Dr. Murat BERBEROĞLU

Üye

24.11.2023

Doç. Dr. Fikret SÖZBİLİR

Üye

24.11.2023

Doç. Dr. Emek YILDIRIM ŞAHİN

Üye

24.11.2023

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ÖZTÜRK KÜÇÜK

Üye

24.11.2023

Dr. Öğr. Üyesi Erol ŞİMŞEK

 Üye

24.11.2023

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ÖZTÜRK KÜÇÜK

Üye

24.11.2023

Arş. Gör. Dr. Tülay DEMİR

 Üye

24.11.2023

Arş. Gör. Ahmet ŞAFAK EŞMELER

 Üye

24.11.2023

Arş. Gör. Zafer ADALI

Üye

24.11.2023

Arş. Gör. Mert ŞAKI

 Üye

24.11.2023

Arş. Gör. Serra Senem KOZAN BEŞİROĞLU

 Üye

24.11.2023